شرکت ره آوران صنعت برق RASB

شركت ره آوران صنعت برق از سال 1384 با بهره گيری از كادر مجرب خود در بخش طراحی و مهندسی، فعاليت خود را در زمینه توليد انبوه بردهای كنترل هوشمند، شارژرهای باتری و منابع تغذيه سوئيچينگ آغاز نمود.

متخصصین رصب با تکیه بر دانش و تجربه در زمینه طراحی و تولید سیستم های سوئیچینگ و اینورتری و بهره گيری از آن در صنعت جوشكاری و برشكاری در سال 1386، اولین دستگاه جوش اینورتر پرتابل سبك، كم حجم و دارای قابليت های منحصر به فرد را با نو آوری در تولید و با هدف صرفه جويی در مصرف انرژی، تولید نمودند.

گروه ره آوران صنعت برق با تلاش بي وقفه موفق به تولید انواع دستگاه های جوش اينورتر آپشنال شده است و اخيراً با توجه به پیشرفت هایی که در بهسازی صنعت ساختمان کشور محقق گردیده، اولین دستگاه جوش اینورتر گل میخزن 2000 آمپر (StudWelding) عرشه فولادی به همراه تفنگ جوشکاری گل میخزن (gun) و اولین دستگاه جوش فیکساتور ورق در ایران را جهت استفاده در سقف های عرشه فولادی تولید نمود.

سپس با اجاره دستگاه با اپراتور و اجرای سقف، نیاز مشتری را به صورت کامل شناسایی کرده و دستگاهی با کیفیت و با کارایی منحصر به فرد و خدمات پس از فروش سریع به بازار ارائه داده است.

در جهت ارتقا كيفي محصولات، با به روزكردن دانش فني و نظارت دقيق متخصصین هر بخش بر مراحل تولید دستگاه جوش، محصولات را بهينه کرده است تا محصولی با كيفيت بالا به مصرف كنندگان مختلف در صنعت جوش و برش ارائه دهد، سرانجام با حمایت و تشویق مصرف کنندگان و بهره گیری از نظرات ارائه شده توانسته به عنوان مجموعه ای پیشرو از نظر فنی-تخصصی، خود را به جامعه صنعتی کشور معرفی نماید.